پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
منو اصلی
لینک های مهم

 

 


شماره خبر :٣٦٦٩٤٤ 

  تاریخ انتشار خبر : 1393/02/24    ا   ١٦:١٣
 
اطلاعیه شماره 28
اسامی برگزیدگان رشته ها و بخش های مختلف جشنواره مشخص شد.
دبیرخانه پنجمین جشنواره صحیفه سجادیه دانشگاهیان اسامی برگزیدگان رشته ها و بخش های مختلف جشنواره را اعلام نمود.
پنجمین جشنواره صحیفه دانشگاهیان :

دبیرخانه پنجمین جشنواره صحیفه سجادیه دانشگاهیان سراسر کشور ضمن قدردانی از کلیه شرکت کنندگان محترم در بخش های مختلف جشنواره و تقدیر و تشکر از تمامی شرکت کنندگانی که آثار ارسالی آن ها در رتبه بندی آثار، جزو آثار برگزیده شناخته نشد، بدین وسیله اسامی برگزیدگان رشته ها و بخش های مختلف جشنواره را اعلام می نماید. جهت دریافت فایل PDF اسامی برگزیدگان به تفکیک استادی، دانشجویی و کتابخوانی بخش دانشجویی، بر روی لینک مربوطه در ذیل این اطلاعیه، کلیک راست نموده و در مرورگر اینترنت اکسپلورر گزینه save target as و در مرورگر موزیلا گزینه save link as را انتخاب نمایید تا فایل آن دانلود شود.

قبل از آن توجه به نکات زیر ضروری است:


1. در برخی رشته ها اثری به دبیرخانه جشنواره ارسال نگردیده و یا آثار ارسالی از نگاه داوران بسیار ضعیف بوده است. لذا در این رشته ها نفراتی به عنوان برگزیده نداریم.

2. برخی آثار به لحاظ قالب اثر در هیچ یک از رشته های اعلام شده در آیین نامه جشنواره قرار نمی گیرد؛ اما از نگاه داوران به لحاظ محتوایی، آثار ارزنده و قابل تقدیری می باشند. لذا این آثار در رشته های مریوطه به عنوان آثار برگزیده اعلام می گردد.

3. در بخش دانشجویی رشته کتابخوانی و درک مفاهیم به دلیل اینکه بیش از سه نفر در مجموع دو آزمون، حائز نمره 100 شدند، در مراسم اختتامیه به قید قرعه سه نفر به عنوان نفرات اول تا سوم مشخص می گردند و به بقیه نفرات، جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد. لذا جهت شرکت در قرعه کشی، حضور کلیه نفراتی که حائز رتبه 100 شدند، در مراسم اختتامیه الزامی است.

4. در بخش کارمندی رشته کتابخوانی و درک مفاهیم نیز به دلیل اینکه بیش از سه نفر و تعداد بیشتری نسبت به بخش دانشجویی در مجموع دو آزمون، حائز نمره 100 شدند، طی هفته آینده در محل دبیرخانه جشنواره با حضور این افراد و یا نماینده یشان به قید قرعه سه نفر اول مشخص می گردند و اسامی آن ها طی اطلاعیه جداگانه ای در همین سایت اعلام خواهد شد.

5. نفرات برگزیده تمامی رشته ها و بخش ها نسبت به تهیه بلیط(اسکان مدعوین: چهارشنبه 7 خردادماه الی جمعه 9 خردادماه) جهت شرکت در مراسم اختتامیه جشنواره که در روز پنجشنبه 8 خردادماه برگزار می گردد، با معاونت های فرهنگی و یا دفاتر نهاد رهبری دانشگاه محل تحصیل خود اقدام نمایند.


برگزیدگان بخش استادی


برگزیدگان بخش دانشجویی


رشته کتابخوانی(بخش دانشجویی)


دبیرخانه پنجمین جشنواره صحیفه سجادیه دانشگاهیان 


 
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج