حجت‌الاسلام قریشی در گردهمایی معاونین آموزشی و پژوهشی و مدیران گروه‌های معارف اسلامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی سراسر کشور:
معاون آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: کتب معارف اسلامی باید به ادبیات تحلیل و کارآمدی دین تغییر کند.
حجت‌الاسلام کرمی در دوره آموزشی طلایه داران محراب:
مدیر کل فرهنگی نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: رسانه و شبکه تبلیغی امام خمینی در پیروزی انقلاب ائمه جماعات مساجد بودند که بر بالای منبرها و در تریبون نماز جماعت پیام انقلاب را به مردم منتقل کردند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام‌نور:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام‌نور از برگزاری دوره اندیشه سیاسی ویژه اساتید، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.
با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی صورت می‌گیرد؛
معاونین آموزشی-پژوهشی و مدیران گروه‌های معارف اسلامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی سراسر کشور در مشهد مقدس گرد هم خواهند آمد.
حجت‌الاسلام كرمی در همایش دبیران قرآن و عترت دفاتر استانی نهاد:
مدیركل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به عزم راسخ رئیس و معاون فرهنگی سیاسی نهاد در پیشبرد اهداف قرآنی در دانشگاه‌ها، بر لزوم ساماندهی فعالیت‌های قرآنی دفاتر و دانشگاه‌ها با محوریت دبیران و حمایت مسئولان استانی تأكید كرد.
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور در دانشگاه محقق اردبیلی:
حجت‌الاسلام فقیهی گفت: از دانشگاهیان کشور ۵۲هزار نفر برای اعزام به سفر عتبات عالیات ثبت‌نام کردند که در بیستمین دوره عتبات عالیات ۱۵هزار نفر عازم این سفر نورانی می‌شوند.
در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد؛
خوانشی دوباره از فتنه ۸۸ با کتاب «فتنه تغلب» که روایتی از متن و فرامتن فتنه ۸۸ است، با حضور دکتر غفاری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
در پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی برگزار شد؛
نشست علمی با موضوع «زوال و افول هژمونی امپراطوری آمریکا» در سالن علامه طباطبایی(ره) پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی برگزار شد.
حجت‌الاسلام صالحی در نشست هماهنگی مسئولین عتبات دانشگاهیان سراسر کشور در مشهد مقدس:
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: باید بهترین ابزار برای تغییر ماندگار و پایدار در دانشجویان را سفر عتبات بدانیم و برنامه‌ریزی هوشمندانه کنیم و دانشگاهیان را در مسیر عشق و محبت حضرات آل‌الله به‌خصوص سرور و سالارمان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) قرار دهیم.
حجت‌الاسلام دادگر در مراسم اختتامیه دوره آموزشی و اجلاس کارشناسان و مسئولان فرهنگی دانشگاه فرهنگیان:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان گفت: بینش‌دهی و رفتارسازی تربیتی مؤمنانه در تربیت معلم تراز انقلاب مسأله بسیار مهمی است و زمینه‌ساز تحقق رهنمودهای مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) درباره تربیت لشکر مؤمن انقلابی است.
رئیس ستاد ازدواج دانشجویی:
رئیس ستاد ازدواج دانشجویی کشور گفت: با توجه به استقبال زوج‌های جوان و تعداد بالای ثبت‌نام کنندگان ثبت‌نام دوره بیست و دوم طرح ملی همسفر تا بهشت تا ۳۰ بهمن‌ماه تمدید می‌شود.
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در جمع زائرین دانشگاهی خراسان رضوی:
حجت‌الاسلام فقیهی گفت: بدانید که زیارت عتبات عالیات، نه قسمت است و نه همت، بلکه دعوت امام حسین(ع) است.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو